Descriere
Mașina de aplicat adeziv MH6113A este un echipament de lipire robust, ușor de utilizat și de înaltă calitate. Adezivul se aplica pe o parte folosind 3 role, metoda de curatare este manuala.
Parametrii
| Lățimea maximă de aplicare a adezivului | 1300 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 80 mm |
| Diametrul rolei de aplicare a adezivului | 200 mm |
| Numărul rolelor de aplicat adeziv | 3 buc |
| Dispunerea rolelor de aplicat adeziv | o singură parte |
| Viteza de avans | 16 m / min |
| Metoda de curățare | manual |
| Greutate | 800 kg |
| Dimensiune ambalaj | 230 x 90 x 145 cm |
| Motor | 1,5 kW |
| Instalare | 2 ore |
| Întreținere anuală recomandată | 1 dată |