04. P+ PM 315/30T-2600 Mașină combinată cu două funcții
P+ PM 315/30T-2600 Mașină combinată cu două funcții, circular-freză
Producător:
Model: 200PM31530T2600
Stoc: Stoc Producător
Descriere
Mașină cu două funcții pentru formatizat și frezat.
Parametrii
Putere motor circular 3 kW
Turația ax circular 4050 1 / min
Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor 315 mm
Înălțime de tăiere la 45° 80 mm
Înălțime de tăiere la 90° 100 mm
Dimensiune masă circular 1650 x 380 mm
Dimensiune masă pentru tăieri tranzversale 880 x 580 mm
Dimensiune riglă transversală 1200-2000 mm
Lungime masă mobila 2600 mm
Lățime masă mobilă 270 mm
Lungime de tăiere 1350 mm
Turatie panză pretăietoare 8500 1 / min
Diametru pânză pretăietoare 90 mm
Diametru alezaj pretăietor 20 mm
Putere motor freză 2,8 kW
Turația ax freză 1800 / 3000 / 6000 / 9000 1 / min
Diametru ax freză 30 mm
Unghi de înclinare ax 45 - 90⁰
Diametru maxim freză 200 mm
Diametru ajustaj de exhaustare 100/40 mm
Greutate 520 kg
Dimensiune de ambalare 230x90x111 cm
Punere în funcțiune 3,5 h
Pagină catalog
CMT Pânză circulară cu limitator de așchie 300x30 Z28
Pânze circulare pentru tăieri pe lungime
Cod articol producător: 278.028.12M
CMT Pânză circulară pentru tăieri fine 300x30 Z96
Pânză circulară universală  CMT pentru tăiere longitudinală și transversală.
Cod articol producător: 285.096.12M
CMT Pânză circulară industrială, silențioasă 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
CMT Pânză circulară diamantată pentru diverse materiale 300x30 Z44
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 300x30 Z48
CMT Pânză circulară industrială, cromată, cu dinți de holcher 303x30 Z60
Pânză circulară universală  CMT pentru tăiere longitudinală și transversală. Set 10 buc.
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
Cod articol producător: 342092212
05. P+ CF2024 cartuș filtrant
Cartuș filtrant pentru aer mai curat, cu filtrare până la un micron!
04. P+ CF2048 cartuș filtrant
08. P+ FM300, exhaustor mobil cu 1 sac
Exhaustor mobil cu un singur sac cu motor de 1,5 kW și capacitate de aspirație de 2500 m3/oră.
06. P+ FM300S, exhaustor mobil cu 2 saci
Exhaustor mobil cu doi saci cu motor de 2,25 kW și capacitate de aspirație de 3900 m3/oră.
05. Tubulatură exhaustare Ø= 100 mm