Descriere
Mașină cu două funcții pentru formatizat și frezat.
Parametrii
| Putere motor circular | 3 kW |
| Turația ax circular | 4050 1 / min |
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 315 mm |
| Înălțime de tăiere la 45° | 80 mm |
| Înălțime de tăiere la 90° | 100 mm |
| Dimensiune masă circular | 1650 x 380 mm |
| Dimensiune masă pentru tăieri tranzversale | 880 x 580 mm |
| Dimensiune riglă transversală | 1200-2000 mm |
| Lungime masă mobila | 2600 mm |
| Lățime masă mobilă | 270 mm |
| Lungime de tăiere | 1350 mm |
| Turatie panză pretăietoare | 8500 1 / min |
| Diametru pânză pretăietoare | 90 mm |
| Diametru alezaj pretăietor | 20 mm |
| Putere motor freză | 2,8 kW |
| Turația ax freză | 1800 / 3000 / 6000 / 9000 1 / min |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Unghi de înclinare ax | 45 - 90⁰ |
| Diametru maxim freză | 200 mm |
| Diametru ajustaj de exhaustare | 100/40 mm |
| Greutate | 520 kg |
| Dimensiune de ambalare | 230x90x111 cm |
| Punere în funcțiune | 3,5 h |
Pagină catalog
