Descriere
Lățimea de rindeluire de 310 mm este, de asemenea, o alegere potrivită pentru atelierele mai mici. Un capac de protecție reversibil asigură extragerea așchiilor în timpul îndreptării și îngroșării. Masa de îndreptare lungă asigură îndreptarea mai ușoară a pieselor de prelucrat.
ACCESORII LA CERERE
Cărucior mobil pentru mașină P+ MB700 (200MB7000000000)
Parametrii
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Număr cuțite | 4 buc |
| Dimensiunea cutitelor de rindeluire (LxBXH) | 310 x 30 x 3 mm |
| Modalitatea de deschidere a mesei de îndreptat | deschidere separată a mesei de îndreptat |
| Metoda de reglare a înălțimii mesei de rindeluire la grosime | cu manivelă |
| Viteza de avans | 8 m/min |
| Motor | 2,2 kW |
| Tensiune | 400 V / 3 faze |
| Diametrul arborelui rindelui | 95 mm |
| Viteza arborelui rindelui | 4300 rpm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 310 mm |
| Lungimea totală a mesei de îndreptat | 1600 mm |
| Rigla de îndreptare poate fi înclinată | 0 - 45° |
| Adâncimea maximă de tăiere la îndreptare | 5 mm |
| Adâncimea maximă de tăiere pentru îngroșare | 5 mm |
| Diametru butuc de aspirare | 100 mm |
| Dimensiune livrare | 167 x 68 x 105 cm |
| Greutate | 335 kg |
| Instalare | 2,5 ore |