Parametrii
| Diametru sculă (D) | 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 85 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | amovibil |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Metoda de coborâre recomandată | Axial vertical |
| Grupa de produse | 616 |
Pagină catalog
