Descriere
Acest instrument este conceput pentru a crea margini elegante „fără picurare” pe blaturile din bucătărie și baie. Această unealtă taie atât profilele exterioare, cât și cele interioare cu o margine ușor ridicată, împiedicând astfel lichidele vărsate să deterioreze mobilierul. Proiectat pentru freze portabile de mână în aplicații în care rulmentul de ghidare nu poate fi utilizat. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie din carbură (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 25,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere I1 | 3,2 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 8 mm |
| Grupa de produse | 8/981.501 |