| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză de profilat contur panouri acrilice, cu rulment, S=12,7
|
880.521.11
|
|
Stoc Producător
|
540,19 RON + TVA ( 653,63 RON )
|
||
|
CMT Freză de profilat contur panouri acrilice, cu rulment, S=12
|
980.521.11
|
|
Stoc Producător
|
540,19 RON + TVA ( 653,63 RON )
|
Descriere
Folosind aceste instrumente, puteți crea o margine elegantă pe blaturile acrilice solide. Este echipat cu un rulment special Delrin® care protejează marginile finisate. Pentru utilizare la freze manuale. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie din carbură (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 66,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 41,3 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 90 mm |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 8 mm |
| Grupa de produse | 8/980.521 |
Pagină catalog
