Descriere
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare. Poate fi utilizat în centre de prelucrare închise.
Parametrii
| Diametru sculă (d) | 12 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 62 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 155 mm |
| Număr muchii tăietoare (Z) | 2 buc |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Configurare ax | cu filet |
| Configurare | Burghiu oscilant cu prindere filetetă |
| Categoria de produse | 166-167 |
Pagină catalog
