| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12x52 S=12 Z=2+2
|
190.121.41
|
|
Stoc Producător
|
783,18 RON + TVA ( 947,64 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12x42 S=12 Z=2+2
|
190.120.41
|
|
Stoc Producător
|
731,63 RON + TVA ( 885,28 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12x25 S=12 Z=3+3
|
190.320.41
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
649,95 RON + TVA ( 786,44 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x41 S=12,7 Z=2+2
|
190.508.41
|
|
Stoc Producător
|
914,59 RON + TVA ( 1.106,65 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x35 S=12,7 Z=2+2
|
190.507.41
|
|
Stoc Producător
|
821,46 RON + TVA ( 993,97 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x35 S=12,7 Z=2+2
|
190.517.41
|
|
Stoc Producător
|
821,46 RON + TVA ( 993,97 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x28,5 S=12,7 Z=3+3
|
190.815.41
|
|
Stoc Producător
|
646,40 RON + TVA ( 782,14 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x28,5 S=12,7 Z=2+2
|
190.506.41
|
|
Stoc Producător
|
602,04 RON + TVA ( 728,47 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x25,4 S=12,7 Z=2+2
|
190.505.41
|
|
Stoc Producător
|
612,70 RON + TVA ( 741,37 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=12,7x22 S=12,7 Z=2+2
|
190.515.41
|
|
Stoc Producător
|
612,70 RON + TVA ( 741,37 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=10x42 S=10 Z=2+2
|
190.101.41
|
|
Stoc Producător
|
507,88 RON + TVA ( 614,54 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=10x32 S=10 Z=2+2
|
190.100.41
|
|
Stoc Producător
|
453,57 RON + TVA ( 548,82 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=9,52x28,5 S=9,52 Z=2+2
|
190.504.41
|
|
Stoc Producător
|
524,95 RON + TVA ( 635,19 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=9,52x25,4 S=9,52 Z=3+3
|
190.813.41
|
|
Stoc Producător
|
572,85 RON + TVA ( 693,15 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos D=9,52x22 S=9,52 Z=2+2
|
190.513.41
|
|
Stoc Producător
|
524,95 RON + TVA ( 635,19 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cromată cu eliminare așchii sus și jos, D=8x32 S=8 Z=2+2
|
190.080.41
|
|
Stoc Producător
|
324,24 RON + TVA ( 392,33 RON )
|
Descriere
Datorită muchiei de tăiere în spirală, care se află în contact constant cu piesa de prelucrat, aceste scule permit o tăiere lină, spre deosebire de sculele convenționale, care sunt în contact intermitent cu piesa de prelucrat. Realizeaza taieri mai curate in materiale: rasinoase, lemn de esenta tare, placaj, composite etc.Aceste noi freze spiralate cu tije de 6 - 8 - 12 mm și 6,35 - 12,7 mm permit utilizarea cu CNC și freze manuale.Testați calitatea extraordinară a acestor freze.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 9,52 - 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 22,2 - 52 mm |
| Lungime de tăiere I1 | 7 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76,2 - 101,6 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2/3+3buc |
| Diametru coadă (S) | 9,52 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Spiralat |
| Geometria vârfului de tăiere | spirală de sus în jos (nu rupe materialul) |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Grupa de produse | 190.41 |
Pagină catalog
