| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză nut cu rulment, pentru panouri acrilice, S=12,7
|
822.033.11B
|
|
Stoc Producător
|
494,37 RON + TVA ( 598,19 RON )
|
||
|
CMT Freză nut cu rulment, pentru panouri acrilice, S=12
|
922.033.11B
|
|
Stoc Producător
|
494,37 RON + TVA ( 598,19 RON )
|
Descriere
Unelte cu muchii de tăiere din carbură special concepute pentru tăierea suprafețelor acrilice solide. Faceți o canelură sau tăiați materialul la nivelul inferior al suprafeței. Pentru utilizare la freze portabile. Instrumentul are rulmenți speciali Delrin® pentru a proteja suprafețele finisate. parametri tehnici -Otel super rezistent. -4 tăiș de precizie din carbură (Z4).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 92 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 82.5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Adâncime de lucru (H) | 27,3 |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe tija sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Grupa de produse | 8/922.033B |
Pagină catalog
