| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=6,35
|
860.040.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
210,24 RON + TVA ( 254,39 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=12,7
|
860.540.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
184,99 RON + TVA ( 223,84 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=6
|
760.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
210,24 RON + TVA ( 254,39 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=8
|
960.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
210,24 RON + TVA ( 254,39 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=12
|
960.540.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
184,99 RON + TVA ( 223,84 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=6
|
760.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
248,27 RON + TVA ( 300,40 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=6,35
|
860.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
248,27 RON + TVA ( 300,40 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=12,7
|
860.564.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
210,06 RON + TVA ( 254,17 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=8
|
960.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
248,27 RON + TVA ( 300,40 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=12
|
960.564.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
212,23 RON + TVA ( 256,79 RON )
|
Descriere
Realizați mobilier frumos și decorativ, uși de mobilier, sertare și primiți complimente. Modelul care a devenit cunoscut sub numele de „arcul roman” poate fi cea mai populară metodă de prelucrare a marginilor în fabricarea mobilei și, cu siguranță, una dintre cele mai frumoase. Iar frumusețea ei constă în simplitate. Acest model este o reflectare a acestuia (7/8/959)
Iar umarul mic in forma clasica poate adauga eleganta formelor traditionale (7/8/960).
Aceste instrumente încorporează caracteristicile excelente ale tuturor instrumentelor CMT, iar designul clasic are ca rezultat o funcționare perfectă. Indiferent dacă este clasic sau unic, rezultatul final va fi uimitor.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 53 - 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 4 - 6,4 mm |
| Grupa de produse | 7/8/960 |
Pagină catalog
