Descriere
Recomandat pentru tăierea tablelor subțiri și groase de la 1 mm la 8 mm (3/64 "- 5/16") grosime, și pentru tăierea profilelor subțiri și groase cu un diametru mai mic de 100 mm (4 ").
Parametrii
| Lungime totală (L) | 150 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 130 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 0.9 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,8 - 3,2 mm |
| Densitate dinte | 8 - 14 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Progresiv: Tăiere rapidă prin materiale subțiri și groase |
| Pentru tăieri drepte, fine | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Pentru material subțire și gros | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 1-8 mm |
| Gama de produse | JS123XF |
Pagina de catalog
