Parametrii
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe rotunjire |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Lungime (L) | 12 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Unghi de tăiere (A/α) | 35° |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
| Număr gaură- plăcuță | 1 buc |
| Rază (R) | 3 mm |
| Gama de produse | 790 |