| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=6,35
|
859.040.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
201,06 RON + TVA ( 243,28 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=12,7
|
859.540.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
210,93 RON + TVA ( 255,23 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=6
|
759.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
201,06 RON + TVA ( 243,28 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=8
|
959.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
201,06 RON + TVA ( 243,28 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=4; S=12
|
959.540.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Stoc Producător
|
181,17 RON + TVA ( 219,21 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=6
|
759.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
245,76 RON + TVA ( 297,36 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=6,35
|
859.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
245,76 RON + TVA ( 297,36 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=12,7
|
859.564.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
240,12 RON + TVA ( 290,55 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=8
|
959.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
245,76 RON + TVA ( 297,36 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru decorațiuni cu rulment, R=6,4; S=12
|
959.564.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Stoc Producător
|
200,71 RON + TVA ( 242,86 RON )
|
Descriere
Realizați mobilier frumos și decorativ, uși de mobilier, sertare și primiți complimente. Modelul care a devenit cunoscut sub numele de „arcul roman” poate fi cea mai populară metodă de prelucrare a marginilor în fabricarea mobilei și, cu siguranță, una dintre cele mai frumoase. Iar frumusețea ei constă în simplitate. Acest model este o reflectare a acestuia (7/8/959)
Iar umarul mic in forma clasica poate adauga eleganta formelor traditionale (7/8/960).
Aceste instrumente încorporează caracteristicile excelente ale tuturor instrumentelor CMT, iar designul clasic are ca rezultat o funcționare perfectă. Indiferent dacă este clasic sau unic, rezultatul final va fi uimitor.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 55 - 66,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 4 - 6,4 mm |
| Grupa de produse | 7/8/959 |
Pagină catalog
