Descriere
Acest instrument este conceput pentru a crea margini elegante „fără picurare” pe blaturile din bucătărie și baie. Această unealtă taie atât profilele exterioare, cât și cele interioare cu o margine ușor ridicată, împiedicând astfel lichidele vărsate să deterioreze mobilierul. Proiectat pentru freze portabile de mână în aplicații în care rulmentul de ghidare nu poate fi utilizat. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie din carbură (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 25,4 mm |
| Diametru (d) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 22,2 mm |
| Lungime de tăiere I1 | 15,87 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 77 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 8 mm |
| Grupa de produse | 8/980.531 |