Descriere
Caracteristici tehnice: -Otel HS super rezistent. - Centrare precisă -2 muchii de tăiere (Z2). -2 spirale - Performanță de tăiere pe termen lung.
Parametrii
| Diametru sculă (d) | 7.7 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 85 mm |
| I1 Pos | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 165 mm |
| Lungime sculă fără partea filetată (LB) | 102 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
| Configurare ax | secțiune transversală a cercului |
| Configurare | Burghiu elicoidal |
| Categoria de produse | 515 |
Pagina de catalog
