Descriere
Pentru tăieri drepte în plăci subțiri de tablă, materiale feroase și neferoase, 1 mm până la 3 mm (3/64 "~ 1/8").
Parametrii
| Lungime totală (L) | 76 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,2 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 21 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | oțel rapid HSS |
| Domeniu de utilizare | Metal |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 1-3 mm |
| Categorii de produse | Lamă de fierăstrău |
Pagina de catalog
