Descriere
Pânză de fierăstrău industrial specială cu dinți din carbură pentru gips-carton, plăci fibro-ciment (80 mm), pentru materiale plastice armate cu fibra de sticla / epoxidice (5-50 mm), Eternit®, MDF, HDF.Citiți toate instrucțiunile din manualul de utilzare a mașinii înainte de utilizare.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 132 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 110 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 4,3 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Carbură de tungsten |
| Domeniu de utilizare | Special |
| Pentru tăieri drepte grosiere | Excelent |
| Pentru tăiere gips-carton | Excelent |
| Pentru tăierea materialului din fibră de sticlă | Excelent |
| Pentru tăierea materialelor dure | Excelent |
| Pentru tăiere beton poros (beton ușor), Ytong | Excelent |
| Pentru tăiere material epoxidic | Excelent |
| Pentru tăiere placa de fibrociment | Excelent |
Pagina de catalog
