Filtru produse
03. Sanderson SEM-900, mașină de șlefuit cu 1 bandă
Mașină de șlefuit cu contact Sanderson SEM1-900. 1 bandă, disponibilă cu motor de 5,6 kW sau 7,5 kW.
| Motor | 5,6 kW |
| Lățimea maximă de lucru | 927 mm |
| Număr tamburi de șlefuire | 1 buc |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 150 mm |
03. Tarif optim pentru constatarea si repararea sculelor de mana 6-15 zile lucrătoare, în caz de defecțiune în afara perioadei de garanție
În cazul unui tarif optim (6 – 15 zile lucrătoare), costul constatarii și reparațiilor neprogramate se adaugă la alte taxe de service. Mai multe detalii în descriere!
03. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.60
| Granulație | P 60 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
03. VIRUTEX PEB250 TRC mașină manuală de aplicat folie cant
|
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 45 mm |
| Viteză de avans | 2 / 4 / 5 / 6 m/min |
03. Virutex RM95S Mașină de frezat pentru decupat toc ușă
Mașină de decupat toc ușă
| Configurare | Mașină de frezat cadru ușă |
| Putere motor | 1800 W |
| Dimensiunea canelurii ghidajului lanțului | 1,3 mm |
03. Virutex TM43L Fierăstrău circular unghiular
Fierăstrău unghiular cu înclinare, portabil, de înaltă precizie
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular cu masă superioară |
| Putere motor | 1100 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 250 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 145 x 62 mm |
03.Comatic MX38 alimentare cu 3 role, 8 viteze
Co-Matic MX 38 este un alimentator cu 3 role cu 8 viteze, 0,75 kW, cu o gamă largă de aplicații.
| Motor | 0,75 kW |
| Număr role | 3 buc |
| Dimensiune role | 120 x 60 mm |
| Viteza de avans | 3,5 / 5 / 7 / 10 / 12 / 16 / 24 / 32 m / min |
| Reglare viteză de avans | în trepte |
04. Tubulatură exhaustare Ø= 80 mm
| Diametru interior | 80 mm |
04. CMT Freză elicoidală cu plăcuțe amovibile și spărgător de așchii pentru frezarea corpurilor închise
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 23/95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
04. OAV MAX370M Mașină automată de aplicare cant cu unitate de prefrezare
Pentru modelul 370M al familiei OAV MAX: doi într-unul! Funcția tăietorului de capăt și a unității de rotunjire a colțurilor este într-una singură.
| Grosimea piesei de prelucrat | 12 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de prefrezare diamantată | dotare de bază |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de rotunjire capete | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 7 m/min |
04. OMAS Cap de îndreptare cu cuțite de rotunjire/teșire,125x130x40
| Diametru (D) | 125 mm |
| Rază / teșire | R3/R5/R8/R10/R12/R15/45grade |
| Diametru alezaj (B) | 40 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 4 buc |
| Înălțime de prelucrare | 130 mm |