Filtru produse
02. Bala CPM D2B fierăstrău vertical de formatizat panouri - ALU - 3 kW
Bala CPM D2B, fierăstrău vertical de formatizat panouri cu afișaj digital, pentru tăierea și canelarea materialelor din aluminiu și alucobond.
| Grosimea maximă de tăiere | 25 mm |
| Sistem dublu de tăiere (tăiere și canelare) | dotare de bază |
| Înălțimea de tăiere pe verticală | 2000 mm |
| Lungime de tăiere pe orizontală | 4000 mm |
02. Bala DPM KS AV fierastrau vertical de formatizat panouri cu ecran tactil, 3 kW,
Bala DPM KS AV, din familia de produse DPM, oferă tăiere orizontală și verticală motorizată, pe lângă un sistem de prindere a materialului, cu perete posterior mobil automat, afișaj digital și ecran tactil.
| Grosimea maximă de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea de tăiere pe verticală | 2100 mm |
| Lungime de tăiere pe orizontală | 3700 mm |
02. CMT Zencuitor din carbură cu unghi de 90°
| Diametru sculă (D) | 19.5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x48 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
02. Comatic DC30 Easy alimentare cu 3 role, avans continuu
Sistem de avans cu 3 role Co-Matic DC 30 0,375 kW (2-22 m/min)
| Motor | 0,375 kW |
| Număr role | 3 buc |
| Dimensiune role | 120 x 60 mm |
| Viteza de avans | 2 - 22 m / min |
| Reglare viteză de avans | reglare avans continuu |
| Se recomandă pentru; | pentru uz general |
02. OAV MAX370A Mașină automată de aplicare cant cu unitate de prefrezare și ecran tactil
Modelul 370A al familiei OAV MAX este deja echipat cu unitatea FREZARE CAPĂT, astfel încât garantează o etanșare uniformă de înaltă calitate a marginilor chiar și pentru piesele de prelucrat foarte scurte.
| Grosimea piesei de prelucrat | 8 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de prefrezare diamantată | dotare de bază |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de rotunjire capete | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 9 m/min |
02. P+ BC 250 Mini CNC de frezare și gravare
P+ BC 250 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 200 W |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 200 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 100 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 500 mm |
02. P+ BS6x100 Mașină universală de șlefuit canturi 2,2 kW
Mașină de șlefuit cant oscilant P+ BS6x100 cu motor de inducție.
| Lățimea benzii abrazive | 150 mm |
| Lungimea benzii abrazive | 2515 mm |
| Tipul mișcării benzii abrazive | oscilant |
| Motor | 2,2 kW |
02. P+ C2-410Q Mașină combinată de rindeluire
P+ C2-410Q Mașină combinată de rindeluire cu motor de 3 kW și arbore cu 4 cuțite
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Motor | 3 kW |
02. P+ FM270, exhaustor mobil de așchii cu 1 sac, 230V
| Motor | 1.1 kW |
| Capacitate de absorbție | 1530 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 1 buc |
| Număr saci de filtrare | 1 buc |
02. P+ FM350N, unitate ventilator 3,75 kW
FM350N este un ventilator de aspirare a prafului de înaltă performanță, care se livrează ca sistem complet:
cu motor de 3,75 kW, comutator, priză, adaptor de distribuție și suport pentru motor.
Este proiectat pentru sisteme industriale sau ateliere de înaltă performanță, unde este necesară aspirarea eficientă a prafului de la mai multe mașini simultan.
| Motor | 3,75 kW |
| Capacitate de absorbție | 4500 m3 / h |
02. P+ HBS710P Fierăstrău cu bandă
P+ HBS710P Fierăstrău cu bandă, 400 V
| Motor | 4 kW |
| Diametrul volantei banzic | 710 mm |
| Lățime de tăiere | 700 mm |
02. P+ MH6213A Mașină de aplicat adeziv
Mașină de aplicare a adezivului robustă, ușor de utilizat, de înaltă calitate, cu lipire sus-jos.
| Motor | 2,2 kW |
| Lățimea maximă de aplicare a adezivului | 1300 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 80 mm |
| Numărul rolelor de aplicat adeziv | 4 buc |
| Dispunerea rolelor de aplicat adeziv | sus-jos |