Suporturi de scule pentru CNC și mandrine pentru scule
CMT Cheie dinamometrică cu capete interschimbabile incluse
Cheie dinamometrică reglabilă intre 20-200 Nm
| Diametru alezaj (B) | 50* mm |
Stoc Producător
de la 101,04 RON + TVA
(122,25 RON)
CMT Suport pânză circulară pentru CNC
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 59 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 97,5 mm |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
458,85 RON + TVA
(555,21 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 59 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 78 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
766,80 RON + TVA
(927,83 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 98 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 102 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Stoc Producător
1.775,47 RON + TVA
(2.148,31 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 110 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 40 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Stoc Producător
1.420,30 RON + TVA
(1.718,57 RON)
Omas Bucșă elastică ART 527-32 - ER 32 - S=3-20 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas bucșă elastică
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 3-20 mm |
Stoc
45,85 RON + TVA
(55,48 RON)
Omas Bucșă elastică, ART 527-27 -ER25 S=3-16 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas bucșă elastică
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 3-16 mm |
Stoc
45,85 RON + TVA
(55,48 RON)
Omas Bucșă elastică, ART 527-40 - ER 40 - S= 4-25 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas bucșă elastică
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 4-25 mm |
Stoc
59,40 RON + TVA
(71,87 RON)
Omas Mandrină CNC , ART 526-A MK2 D=20x14 FiX1
Omas mandrină de prindere scule
Ultimele 1 buc pe stoc
186,75 RON + TVA
(225,97 RON)
Omas Mandrină HSK63F pentru CNC ART 526-KF ER32 dreapta
Omas Mandrină HSK63-F pentru CNC ,ER 32, dreapta
Ultimele 2 buc pe stoc
390,50 RON + TVA
(472,51 RON)
Omas Mandrină HSK63F pentru CNC ART 526-KF ER32 stânga
Omas Mandrină HSK63-F pentru CNC ,ER 32, stânga
Ultimele 1 buc pe stoc
390,50 RON + TVA
(472,51 RON)