Descriere
Comutare rapidă și ușoară în fluxurile de lucru.
Rindea combinată echipată cu suport de nivelare, îngroșare și găurire.
Parametrii
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Număr cuțite | 4 buc |
| Dimensiunea cutitelor de rindeluire (LxBXH) | 410 x 30 x 3 mm |
| Modalitatea de deschidere a mesei de îndreptat | deschidere separată a mesei de îndreptat |
| Viteza de avans | 8 m/min |
| Motor | 3 kW |
| Tensiune | 400 V / 3 faze |
| Diametrul arborelui rindelui | 95 mm |
| Viteza arborelui rindelui | 4000 rpm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 410 mm |
| Lungimea totală a mesei de îndreptat | 1600 mm |
| Rigla de îndreptare poate fi înclinată | 0 - 45° |
| Adâncimea maximă de tăiere la îndreptare | 5 mm |
| Unitate de foraj pentru găuri lungi | echipament standard |
| Latime maxima gaura | 85 mm |
| Adâncimea maximă a găurii | 80 mm |
| Inaltimea maxima a gaurii | 140 mm |
| Diametrul sculei care poate fi ținută în mandrina | 0 - 16 mm |
| Diametru butuc de aspirare | 100 mm |
| Dimensiune livrare | 170 x 75 x 110 cm |
| Greutate | 483 kg |