Freze tablie, freze profil-contraprofil
CMT Freză din carbură pentru tăblie D=63,5-89; S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza ușor și frumos tăblii pentru ușile mobilei.
| Diametru sculă (D) | 63,5 - 89 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 - 78,1 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 567,89 RON + TVA
(687,14 RON)
CMT Freză din carbură pentru tăblie profil D=47,6-89; S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți face cu ușurință și frumos o tăblie pentru ușile de mobilier care pot fi frezate pe interior.
| Diametru sculă (D) | 47,6 - 89 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 9,5 - 15 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 58,1 - 63,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 326,75 RON + TVA
(395,37 RON)
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'A-B-C' , S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza ușor și frumos tăblii în ușile mobilei.
| Diametru sculă (D) | 38 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 38 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76,2 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 340,75 RON + TVA
(412,31 RON)
CMT Freze pentru profilat tăblie ușă, D=25-50; S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință și frumos fonturi de mobilier din lemn masiv sau MDF.
| Diametru sculă (D) | 25 - 50,8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 - 17 mm |
| Diametru (d) | 6 - 34 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 39,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 -12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 164,07 RON + TVA
(198,52 RON)
CMT Set de freză clasic, profil-contraprofil, pentru fabricarea ușilor de mobilier, S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile cu o unealtă.
| Diametru sculă (D) | 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 96 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
603,43 RON + TVA
(730,15 RON)
CMT Set de freză din carbură pentru fabricarea ușilor de interior, S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți face ușor și frumos ușile de interior cu un profil stabil.
| Diametru sculă (D) | 48 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 44,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
979,56 RON + TVA
(1.185,26 RON)
CMT Set de freză pentru, despărțitoare și rame fereastră, S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință despărțitoare de sticlă pentru uși interioare profilate și cercevele de ferestre sau uși de mobilier.
| Diametru sculă (D) | 31,75 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 mm |
| Diametru (d) | 30 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 61 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
519,58 RON + TVA
(628,69 RON)
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, profil 'A' , S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile pentru grosimi mici.
| Diametru sculă (D) | 44,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 71 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 set pe stoc
de la 718,81 RON + TVA
(869,77 RON)
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, profil 'B' , S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile pentru grosimi mici.
| Diametru sculă (D) | 44,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 71 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
762,21 RON + TVA
(922,28 RON)
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, profil 'C' , S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile pentru grosimi mici.
| Diametru sculă (D) | 44,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 71 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
762,21 RON + TVA
(922,28 RON)
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile pentru grosimi mici.
| Lungime totală sculă (L) | 67 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 566,87 RON + TVA
(685,91 RON)
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea cu ușurință și frumos profile-contraprofile pentru grosimi mici.
| Diametru sculă (D) | 28,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 79,2 mm |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
610,19 RON + TVA
(738,33 RON)