Freze tablie, freze profil-contraprofil
CMT Set freză pentru îmbinat ramă fereastră, S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință o ramă și despărțitoare frumos profilate.
| Diametru sculă (D) | 38 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 17,5/35 mm |
| Diametru (d) | 35 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 56/84 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
688,67 RON + TVA
(833,29 RON)
CMT Set freze din carbură pentru producția de fronturi de mobilier , profil 'A-B' , S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință și frumos sertare și fronturi pentru mobilierul dvs.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.150,39 RON + TVA
(1.391,97 RON)
CMT Set freze din carbură pentru producția de fronturi de mobilier , profil 'A-B-C-D' , S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință și frumos sertare și fronturi pentru mobilierul dvs.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.247,66 RON + TVA
(1.509,67 RON)
CMT Set freze din carbură pentru producția de fronturi de mobilier , profil 'C-D', S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință și frumos sertare și fronturi pentru mobilierul dvs.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.479,30 RON + TVA
(1.789,95 RON)
CMT Set freze pentru uși mobilier arcuit, 3 bucăți , S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza ușor și frumos uși de mobilier arcuite mici, sertare și fronturi personalizate.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
911,38 RON + TVA
(1.102,77 RON)
CMT Set freze pentru uși și sertare mobilier de bucătărie, profil 'A-B-C, S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza cu ușurință și frumos sertare și fronturi pentru o bucătărie.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 1.555,64 RON + TVA
(1.882,32 RON)