Scule de frezat CNC drepte
02. Disc de frezat locaș lamelă 100x22 Z=6-8
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 195,69 RON + TVA
(236,78 RON)
CMT Disc pentru frezat locaș lamello P-System 100.4x22 Z6
Două lame de tăiere din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru pânză circulară (D) | 100.4 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Număr de dinți (Z) | 6 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 7 mm |
Stoc Producător
674,46 RON + TVA
(816,10 RON)
CMT Disc pentru frezat locaș lamello P-System 100.4x30 Z3
Două lame de tăiere din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru pânză circulară (D) | 100.4 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 7 mm |
Stoc Producător
1.065,49 RON + TVA
(1.289,24 RON)
CMT Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură, D=2-25, S=6
Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură
| Diametru sculă (D) | 2 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 4 - 20 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 45 - 57 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1 - 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | Carbură de tungsten HWM / Carbură de tungsten HW |
Stoc
de la 101,61 RON + TVA
(122,95 RON)
CMT Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură, D=2-25,4; S=6,35
Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură
| Diametru sculă (D) | 2 - 25,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 4 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 45 - 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1 - 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | Carbură de tungsten HWM / Carbură de tungsten HW |
Stoc Producător
de la 101,61 RON + TVA
(122,95 RON)
CMT Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură, D=3-12, S=12
Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură
| Diametru sculă (D) | 3 - 12 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 58,3 - 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | Carbură de tungsten HWM / Carbură de tungsten HW |
Stoc Producător
de la 110,10 RON + TVA
(133,22 RON)
CMT Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură, D=3-25, S=8
Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură
| Diametru sculă (D) | 3 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 - 20 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 57 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | Carbură de tungsten HWM / Carbură de tungsten HW |
Stoc
de la 107,93 RON + TVA
(130,60 RON)
CMT Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură, D=6,35-28,5; S=12,7
Freză cu coadă scurtă pentru nut cu cuțite din carbură
| Diametru sculă (D) | 6 - 28,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 19 - 317 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 - 76,2 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | Carbură de tungsten HWM / Carbură de tungsten HW |
Stoc Producător
de la 117,10 RON + TVA
(141,69 RON)
CMT Freză cu cuțite diamantate și rulment de copiere, D=12,7x11; S=6-8
Freză cu cuțite diamantate și rulment de copiere.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 58,1 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 8 mm |
| Material muchie tăietoare | DP Diamant |
Stoc Producător
555,44 RON + TVA
(672,08 RON)
CMT Freză cu plăcuțe amovibile și rulment pentru nut, D=16/19; S=8/12/12,7
Freză cu plăcuțe amovibile și rulment pentru nut, cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 16/19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 28,3 - 48,3 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 69 - 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 436,50 RON + TVA
(528,17 RON)
CMT Freză cu rulment , seria lungă, pentru nut, D=12,7-19; S=6-12,7
Margini de tăiere din carbură solidă pe lateral, cu muchie de tăiere și tijă de prindere lungă
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,7 - 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 66,5 - 92 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 9 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 167,62 RON + TVA
(202,82 RON)
CMT Freză de copiere cu cuțite din carbură cu doi rulmenți, I=25-50,8; S=12-12,7
Freză de copiere cu cuțite din carbură cu doi rulmenți în vârf și pe coadă.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 - 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 86,5 - 109,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 208,51 RON + TVA
(252,29 RON)