Scule de frezat CNC drepte
CMT Xtreme Freză de planare cu cuțite amovibile, S=12,7
Pentru îmbinări pentru mașini de frezat CNC. Are o îndepărtare rapidă a așchiilor pe o suprafață mare
| Diametru sculă (D) | 50,8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 6+3buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
869,46 RON + TVA
(1.052,04 RON)
CMTFreză cu rulment pentru nut, seria scurtă, D=13-22; S=6-12,7
Freză cu tijă de prindere și muchii de tăiere scurtă din carbură solidă pe lateral pentru operațiuni scurte de frezare.
| Diametru sculă (D) | 8 - 22,2 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 156,62 RON + TVA
(189,51 RON)
OMAS Freză CNC pentru falț CNC 625-E 100x115x30 HSK63 RH
OMAS Freză CNC pentru falț CNC 625-E 100x115x30 HSK63 RH
| Diametru sculă (D) | 100 mm |
| Diametru (d) | 30 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 115 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 130 mm |
| Număr de dinți (Z) | 6+3buc |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
Omas Freză elicoidală , ART 614 D= 8-20 S= 8-20 RH
Omas Freză elicoidală
| Diametru sculă (D) | 8-20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 22-102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70-150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8-20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 463,05 RON + TVA
(560,29 RON)
Omas Freză elicoidală , ART 615 D= 12-20 S= 12-20 RH
Omas Freză elicoidală
| Diametru sculă (D) | 12-20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95/45 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12-20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW |
Ultimele 1 buc pe stoc
733,15 RON + TVA
(887,11 RON)
Omas Freză elicoidală , ART 620 D= 8 - 20 S= 8 - 20 RH
Omas Freză elicoidală
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 22-102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70-170 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW |
Ultimele 1 buc pe stoc
862,50 RON + TVA
(1.043,63 RON)