Scule de frezat CNC drepte
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 30 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
298,68 RON + TVA
(361,41 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 35 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
312,89 RON + TVA
(378,60 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
139,77 RON + TVA
(169,13 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 12 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
132,40 RON + TVA
(160,20 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
150,66 RON + TVA
(182,30 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 15 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
177,27 RON + TVA
(214,50 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
183,72 RON + TVA
(222,30 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
196,20 RON + TVA
(237,40 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
226,70 RON + TVA
(274,31 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1, D=10 - 35; S=12
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 35 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 90 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 164,41 RON + TVA
(198,94 RON)
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile și rulment, D=19/28,6; S=12/12,7
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile și rulment.
| Diametru sculă (D) | 19/28,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 49,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1 - 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 365,12 RON + TVA
(441,80 RON)
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile Z1+1, D=16-20, S=20
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 16 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 28,3 - 48,3 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 92 - 111,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 351,61 RON + TVA
(425,45 RON)