Pânze de fierăstrău circular pretăietor (incizor)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp cromat D=100-125
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 100 / 120 / 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 / 22 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Orange Chrome |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 10+10 / 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
de la 389,50 RON + TVA
(471,29 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp D=70-125
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 70 - 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 / 22 / 50 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 8+8 / 10+10 / 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc
de la 330,58 RON + TVA
(400,00 RON)
CMT Pretăietor (incizor) conic. D=80-300 B=20-65
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 80 - 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 - 65 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Conic |
| Număr de dinți (Z) | 12 - 72 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 12 - 72 mm |
Stoc
de la 206,61 RON + TVA
(250,00 RON)
CMT Pretăietor diamantat conic D=120-125 B=20
Pânză circulară foarte subțire pentru materiale foarte dure.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 / 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Conic |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,1 - 3,7 mm |
Stoc Producător
1.491,68 RON + TVA
(1.804,94 RON)
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere, ART 342 D=80-200
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Conic |
| Diametru pânză circulară (D) | 80 - 200 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 - 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12 - 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,1 - 5,5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
142,60 RON + TVA
(172,55 RON)
OMAS Pânză circulară dublu corp pentru pretăiere, ART 343 D=80-125
Pretăiere reglabilă cu placă distanțier pentru tăierea fără așchii a plăcilor laminate de mobilier.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Diametru pânză circulară (D) | 80 - 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 - 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 10+10/12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
322,60 RON + TVA
(390,35 RON)
P+ Pretăietor cu lățime de tăiere reglabilă pentru Robland LEADER
Pre-tăietor P+ cu latime de taiere reglabila, poate fi folosit pentru sistemul de reglare rapida Robland "LEADER", ceea ce face setarea unitatii de pre-taiere mult mai usoara in comparatie cu sistemele conventionale.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Cu reglare rapidă Leader |
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
Robland LEADER Incizor cu reglare rapidă.
„LEADER” este un incizor cu lățime de tăiere reglabilă care face mai ușoară reglarea unității de pre-tăiere în ordine de mărime în comparație cu sistemele convenționale.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Cu reglare rapidă Leader |
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător