Lemn
CMT Bandă de polișare delta perforată de 93 mm - 4 buc
Bandă de polișare Delta cu micro velcro pentru tălpi OMM30, OMS30 și OMF136.
| Ambalare | 4 buc/pachet |
| Dimensiuni | W= 93 mm |
Stoc Producător
165,54 RON + TVA
(200,30 RON)
CMT CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 1 bucată
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului ,PAL, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
32,38 RON + TVA
(39,17 RON)
CMT CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 5 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului ,PAL, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
144,63 RON + TVA
(175,00 RON)
CMT Ferăstrău de 35 mm pentru lemn, pentru decupare - 1/5/50 bucați
Lama de 35 mm se scufundă cu ușurință în orice punct al materialului. Calitate și viteză de tăiere excelentă
| Ambalare | 1/5/50 buc/pachet |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,4 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 35 mm |
Stoc Producător
de la 75,63 RON + TVA
(91,51 RON)
CMT Fierăstrău pentru lemn de 10 mm, pentru decupări-1 bucată
Cu fixare universală pentru majoritatea tipurilor de mașini, potrivită pentru tăierea lemnului, panourilor din lemn, PAL, țevilor din plastic și profilelor
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 28 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 10 mm |
Stoc Producător
24,17 RON + TVA
(29,24 RON)
CMT Fierăstrău pentru lemn de 22 mm, pentru decupări
Cu fixare universală pentru majoritatea tipurilor de mașini, potrivită pentru tăierea lemnului, panourilor din lemn, PAL, țevilor din plastic și profilelor
| Ambalare | 1/5 buc/pachet |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Adâncime de tăiere (I) | 48 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 22 mm |
Stoc Producător
de la 24,39 RON + TVA
(29,51 RON)
CMT Fierăstrău de 28 mm pentru lemn, pentru decupări- 1/50 bucăți
Cu fixare universală pentru majoritatea tipurilor de mașini, potrivită pentru tăierea lemnului, panourilor din lemn, PAL, țevilor din plastic și profilelor
| Ambalare | 1/50 buc/pachet |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Adâncime de tăiere (I) | 48 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 28 mm |
Stoc Producător
de la 25,07 RON + TVA
(30,33 RON)
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 1 bucată
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
40,11 RON + TVA
(48,53 RON)
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 1 bucată
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
39,34 RON + TVA
(47,61 RON)
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 5 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
171,17 RON + TVA
(207,12 RON)
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 5 bucăți
Recomandat pentru tipurile de mașini Fein® SuperCut și Festool® Vecturo pentru tăierea lemnului, plăcilor de lemn, PAL, țevilor și profilelor din plastic.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
167,91 RON + TVA
(203,17 RON)
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 50 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
1.499,13 RON + TVA
(1.813,95 RON)