Lemn
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 5 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
198,20 RON + TVA
(239,82 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 50 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
1.797,82 RON + TVA
(2.175,36 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 1 bucată
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
43,93 RON + TVA
(53,16 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 5 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
186,78 RON + TVA
(226,00 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 50 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
1.646,22 RON + TVA
(1.991,93 RON)
CMT Fierăstrău pentru lemn, pentru decupare de 10mm- 1 bucată
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 28 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 10 mm |
Stoc Producător
23,71 RON + TVA
(28,69 RON)
CMT Fierăstrău radial de 87 mm pentru lemn - 1 buc
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 87 mm |
Stoc Producător
44,79 RON + TVA
(54,19 RON)
CMT Fierăstrău radial de 87 mm pentru lemn 1 buc
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor și pe lungime pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 87 mm |
Stoc Producător
43,93 RON + TVA
(53,16 RON)
CMT Fiestrău de 35 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 1/5/50 bucați
Lama de 35 mm se scufundă cu ușurință în orice punct al materialului. Calitate excelentă de tăiere, precizie și viteză maximă.
| Ambalare | 1/5/50 buc/pachet |
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,75 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 35 mm |
Stoc Producător
de la 91,65 RON + TVA
(110,90 RON)
CMT Fiestrău de 45 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 1/5/50 bucați
Lama de 45 mm se scufundă cu ușurință în orice punct al materialului. Calitate excelentă de tăiere, precizie și viteză maximă.
| Ambalare | 1/5/50 buc/pachet |
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,75 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 45 mm |
Stoc Producător
de la 107,24 RON + TVA
(129,76 RON)
CMT Fiestrău de 45 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 5 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL-ului, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 45 mm |
Stoc Producător
1.609,60 RON + TVA
(1.947,61 RON)
CMT Fiestrău de 45 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 50 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL-ului, pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 45 mm |
Stoc Producător
179,47 RON + TVA
(217,16 RON)