Descriere
Dinții speciali pe două rânduri permit o tăiere, precisă, curată și rapidă a lemnului. Dinții mai lungi vă permit să începeți tăierea de la dimensiunea exactă, plasând lama pe colț și coborând-o în lemn.
Parametrii
| Dimensiuni | W= 68 mm |
| Material muchie tăietoare | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Sistem de prindere | Pentru mașini Fein - Festool |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului pentru construcții | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăierea GRP (vată de sticlă), plastic (PP, PE, PVC, PA, PS) | Kiváló |
| Categorii de produse | OMS06 |
Pagina de catalog
