Pânză de fierăstrău circular pentru tăiere fier, oțel, materiale compozite, melamină
01. CMT Pânză circulară diamantată pentru diverse materiale D=190-300 B=30
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 - 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 - 44 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 1.706,81 RON + TVA
(2.065,24 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere uscată metale D=136,5-165 B=20
Pânze de ferăstrău circular industrial CMT pentru tăiere uscată pentru tăierea oțelului și a metalului.
| Diametru pânză circulară (D) | 136.5 - 165 mm |
| Număr de dinți (Z) | 30 - 40 buc |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Stoc Producător
de la 177,23 RON + TVA
(214,45 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere uscată metale D=305-355 B=25,4 mm
Pânze de ferăstrău circular industrial CMT pentru tăiere uscată pentru tăierea oțelului și a metalului.
| Diametru pânză circulară (D) | 305 - 355 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 - 90 buc |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru alezaj (B/d) | 25,4 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,2 mm |
Stoc Producător
de la 610,88 RON + TVA
(739,16 RON)
CMT EXTREM Pânză circulară pentru tăiere uscată metale D=165-254 B=15,87 mm
Pânze de ferăstrău circular industrial CMT pentru tăiere uscată pentru tăierea oțelului și a metalului.
| Diametru pânză circulară (D) | 165 - 210 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 / 48 buc |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru alezaj (B/d) | 15,87 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 218,04 RON + TVA
(263,82 RON)
CMT EXTREM Pânză circulară pentru tăiere uscată metale D=165-355 B=30 mm
Pânze de ferăstrău circular industrial CMT pentru tăiere uscată pentru tăierea oțelului și a metalului.
| Diametru pânză circulară (D) | 165 - 355 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 - 90 buc |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 209,55 RON + TVA
(253,55 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere materiale neferoase și plastic D=250-500 B=32
CMT Pânză circulară industrială pentru tăiere de înaltă calitate materiale neferoase, Fante pentru reducere zgomot.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 - 500 mm |
| Număr de dinți (Z) | 80 - 120 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 32 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 / 3,8 / 4 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 538,46 RON + TVA
(651,54 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere uscată metale D=136,5x10 Z=30
Pânză circulară pentru tăiere uscată metale.
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru pânză circulară (D) | 136.5 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 10 mm |
| Număr de dinți (Z) | 30 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Stoc Producător
173,86 RON + TVA
(210,37 RON)
Virutex Fűrészlap D150 fémhez (RZ270S)
Fűrészlap D150 fémhez (RZ270S)
Stoc Producător
316,65 RON + TVA
(383,15 RON)