Lemn
CMT Fierăstrău de 34 mm pentru lemn, pentru decupări- 50 bucăți
Recomandat pentru tipurile de mașini Fein® SuperCut și Festool® Vecturo pentru tăierea lemnului, plăcilor de lemn, PAL, țevilor și profilelor din plastic.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
1.470,58 RON + TVA
(1.779,40 RON)
CMT Fierastrau de 34 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 1 buc
Cu fixare universală potrivită pentru tăierea lemnului, PAL și PAL pentru majoritatea tipurilor de mașini.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
33,00 RON + TVA
(39,93 RON)
CMT Fierastrau de 34 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 5 buc
Cu fixare universală potrivită pentru tăierea lemnului, PAL și PAL pentru majoritatea tipurilor de mașini.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
147,44 RON + TVA
(178,40 RON)
CMT Fierastrau de 34 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 50 buc
Cu fixare universală potrivită pentru tăierea lemnului, PAL și PAL pentru majoritatea tipurilor de mașini.
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 34 mm |
Stoc Producător
1.297,73 RON + TVA
(1.570,25 RON)
CMT Fierăstrău de 35 mm cu durată lungă de viață pentru decupări- 1 bucată
Cu fixare universală pentru lemn, șuruburi și cuie călite, gips-carton, plastic, tablă, cupru, aluminiu și oțel inoxidabil. Dinți din carbură de înaltă calitate.
| Material dinți de ferăstrău | Carbură de tungsten |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 20 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 35 mm |
Stoc Producător
128,55 RON + TVA
(155,55 RON)
CMT Fierăstrău de 35mm cu durată lungă de viață pentru decupări- 1 bucată
Recomandat pentru lemn, șuruburi și cuie călite, gips-carton, plastic, tablă, cupru, aluminiu și oțel inoxidabil. Dinți din carbură de înaltă calitate. Pentru Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Carbură de tungsten |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 20 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 35 mm |
Stoc Producător
104,52 RON + TVA
(126,47 RON)
CMT Fierăstrău de 45 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 5 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului și PAL
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 45 mm |
Stoc Producător
182,95 RON + TVA
(221,37 RON)
CMT Fierăstrău de 45 mm pentru tăieri de precizie in lemn cu dinti profil dantură japoneză- 5 bucăți
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului și PAL
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 45 mm |
Stoc Producător
1.640,85 RON + TVA
(1.985,43 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 1 bucată
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
47,08 RON + TVA
(56,96 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 5 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
194,42 RON + TVA
(235,25 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 50 bucăți
Recomandat pentru tăierea lemnului, placajului, PAL, țevilor de plastic și profilelor pentru modelele Fein® SuperCut și Festool® Vecturo.
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
1.763,57 RON + TVA
(2.133,92 RON)
CMT Fierăstrău de 68 mm cu durată lungă de viață pentru lemn, decupări- 1 bucată
Cu fixare universală potrivită pentru majoritatea mașinilor ,recomandat pentru tăierea lemnului,placajului ,pvc și PAL .
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 1 buc/pachet |
| Adâncime de tăiere (I) | 40 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Dimensiuni | W= 68 mm |
Stoc Producător
47,99 RON + TVA
(58,07 RON)