| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Ambalare: | Sistem de prindere: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Fierăstrău de 28 mm pentru lemn, pentru decupări- 1 bucată
|
OMS03-X1
|
1 buc/pachet
|
Pentru mașini Fein - Festool
|
|
Stoc Producător
|
25,07 RON + TVA ( 30,33 RON )
|
||
|
CMT Fierăstrău de 28 mm pentru lemn, pentru decupări- 1 bucată
|
OMM03-X1
|
1 buc/pachet
|
UNIVERSAL
|
|
Stoc Producător
|
25,55 RON + TVA ( 30,92 RON )
|
||
|
CMT Fierăstrău de 28 mm pentru lemn, pentru decupări- 50 bucăți
|
OMS03-X50
|
50 buc/pachet
|
Pentru mașini Fein - Festool
|
|
Stoc Producător
|
1.020,80 RON + TVA ( 1.235,17 RON )
|
||
|
CMT Fierăstrău de 28 mm pentru lemn, pentru decupări- 50 bucăți
|
OMM03-X50
|
50 buc/pachet
|
UNIVERSAL
|
|
Stoc Producător
|
1.040,63 RON + TVA ( 1.259,16 RON )
|
Descriere
Gamă largă de aplicații: montarea unui grilaj de ventilație, tăierea adâncituri în elementele de mobilier pentru a face locașul pentru priza de alimentare, lucrări de reglare a lemnului, cum ar fi încuietorii ferestre, unelte pentru ferestre și uși etc.
Parametrii
| Dimensiuni | W= 28 mm |
| Material muchie tăietoare | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Adâncime de tăiere (I) | 48 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului pentru construcții | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăierea GRP (vată de sticlă), plastic (PP, PE, PVC, PA, PS) | Kiváló |
| Categorii de produse | OMM03 |
Pagina de catalog
