Scule de frezat CNC drepte
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 20 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
137,47 RON + TVA
(166,34 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
141,72 RON + TVA
(171,48 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 12 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
141,72 RON + TVA
(171,48 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
143,45 RON + TVA
(173,58 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 15 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
151,33 RON + TVA
(183,11 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
171,86 RON + TVA
(207,96 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
192,13 RON + TVA
(232,48 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
210,24 RON + TVA
(254,39 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 22 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
169,42 RON + TVA
(205,00 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 24 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
185,95 RON + TVA
(225,00 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
190,17 RON + TVA
(230,10 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 26 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
240,50 RON + TVA
(291,00 RON)