Scule de frezat CNC drepte
CMT Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment dublu, D=19x50; S=12-12,7
Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 112 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
370,06 RON + TVA
(447,78 RON)
CMT Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment dublu, I=30-60; S=8-12,7
Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment în vârf și pe coadă.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 30 - 60 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 90 - 120 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 337,40 RON + TVA
(408,26 RON)
CMT Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment, D=16-19; S=6-12,7
Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment
| Diametru sculă (D) | 16 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 30 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 - 87 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 312,54 RON + TVA
(378,18 RON)
CMT Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment, D=19x12; S=6-8
Freză de copiere cu plăcuțe amovibile și rulment
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
259,96 RON + TVA
(314,55 RON)
CMT Freză de copiere cu rulment și cuțite înclinate, D=19x25,4
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
175,07 RON + TVA
(211,83 RON)
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=35-100, S=8-20
| Ideal pentru curățarea suprafețelor neuniforme și crearea suprafețelor plane |
| Diametru sculă (D) | 35-100 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10.5 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 90 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3 - 4buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 354,82 RON + TVA
(429,33 RON)
CMT Freză de profilare pentru CNC cu plăcuțe amovibile
Cap de frezat cu plăcuțe amovibile pentru profilarea universală a lemnului masiv pe mașini de frezat CNC.
| Diametru sculă (D) | 65 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 40-50 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 93 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | SP Aliaj oțel |
Stoc Producător
760,74 RON + TVA
(920,50 RON)
CMT Freză din carbură pentru nut cu tijă filetată, D= 6 - 30, S=M10x1,5
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 6 - 30 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 14 - 45 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 77 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | M10x1,5 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 115,82 RON + TVA
(140,14 RON)
CMT Freză din carbură pentru nut cu tijă filetată, D=6 - 35, S=M12x1
Două lame de tăiere din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 6 - 35 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18 - 60 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 92 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | M12x1 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 103,72 RON + TVA
(125,50 RON)
CMT Freză EXTREM cu plăcuțe amovibile pentru CNC
Două lame de tăiere din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 40 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 29,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
Stoc Producător
511,09 RON + TVA
(618,42 RON)
CMT Freză lungă pentru nut cu cuțite din carbură, D=3,2-16, S=6,35
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral .
| Diametru sculă (D) | 3,18 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 120,41 RON + TVA
(145,69 RON)
CMT Freză lungă pentru nut cu cuțite din carbură, D=3-16, S=6
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral .
| Diametru sculă (D) | 3 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 66 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM / HW |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 120,41 RON + TVA
(145,69 RON)