| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=100, S=20
|
663.006.11
|
|
Stoc Producător
|
1.054,49 RON + TVA ( 1.275,93 RON )
|
||
|
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=80, S=20
|
663.003.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
783,52 RON + TVA ( 948,06 RON )
|
||
|
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=60, S=12
|
663.004.11
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
514,99 RON + TVA ( 623,13 RON )
|
||
|
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=38, S=12
|
663.005.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
354,82 RON + TVA ( 429,33 RON )
|
||
|
CMT Freză de curățare și planare cu cuțite amovibile, D=35, S=8
|
663.007.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
354,82 RON + TVA ( 429,33 RON )
|
Descriere
Cap de frezat nou pentru mașini de frezat CNC. Ideal pentru îndepărtarea rapidă a materialului pe o suprafață mare, lăsând o suprafață plană în partea de jos a tăieturii.
Poate fi folosit pe lemn moale și tare, PAL și materiale MDF.
Instrumentul folosește plîcuțe cu 4 laturi. O soluție rentabilă în comparație cu capetele de frezat lipite și cu sculele spiralate din carbură solidă.
Parametri tehnici
Otel super rezistent.
3 muchii de tăiere (Z3)
4 muchii de tăiere (Z4)
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 35-100 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10.5 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 90 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3 - 4buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | amovibil |
| Material muchie tăietoare | HWM |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Grupa de produse | 663 |
Pagina catalog
