Scule de frezat CNC drepte
CMT Freză lungă pentru nut cu cuțite din carbură, D=6,35-19, S=12,7
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral .
| Diametru sculă (D) | 6,35 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 - 63,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 111 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 138,17 RON + TVA
(167,18 RON)
CMT Freză lungă pentru nut cu cuțite din carbură, D=6-16, S=8
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral .
| Diametru sculă (D) | 6 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 - 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 66 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM / HW |
Stoc
de la 132,45 RON + TVA
(160,26 RON)
CMT Freză lungă pentru nut cu cuțite din carbură, D=8-22, S=12
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral .
| Diametru sculă (D) | 6 - 22 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 26 - 70 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 73 - 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
de la 138,17 RON + TVA
(167,18 RON)
CMT Freză pentru copiere din carbură solidă cu rulment, D=12,7 - 50,8; S=12,7
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70,6 - 109,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 123,27 RON + TVA
(149,15 RON)
CMT Freză pentru copiere din carbură solidă cu rulment, D=12,7-50,8; S=12
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 70 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 71 - 109,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 123,27 RON + TVA
(149,15 RON)
CMT Freză pentru copiere din carbură solidă cu rulment, D=6,35 - 25,4; S=6
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 6,35 - 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 55,5 - 70,7 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW carbură de tungsten / HWM carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 112,96 RON + TVA
(136,68 RON)
CMT Freză pentru copiere din carbură solidă cu rulment, D=6,35-12,7; S=6,35
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 6,35 - 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57,8 - 71 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 112,96 RON + TVA
(136,68 RON)
CMT Freză pentru copiere din carbură solidă cu rulment, D=9,5-25,4; S=8
Unelte de frezare prin copiere cu inserții din carbură solidă cu muchii tăietoare drepte sau negative.
| Diametru sculă (D) | 9,5 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 55,5 - 73,9 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2 - 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 112,96 RON + TVA
(136,68 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
122,57 RON + TVA
(148,32 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
104,38 RON + TVA
(126,30 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 14 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
142,76 RON + TVA
(172,74 RON)
CMT Freză pentru nut cu lame din carbură de tungsten Z2+1
Freză din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 17 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 65 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
134,55 RON + TVA
(162,80 RON)