Scule de frezat CNC drepte
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile, D=12-16, S=8/12/12,7
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 12 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 29,5 - 50 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 79 - 96 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 271,74 RON + TVA
(328,81 RON)
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile, D=16; S=8/12/12,7/20
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile, cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 28,3 - 48,3 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 - 105 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 394,71 RON + TVA
(477,60 RON)
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile, D=19x12, S=8
Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 45 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
242,90 RON + TVA
(293,90 RON)
CMT Freză pentru nut cu plăcuțe amovibile, D=8-14, S=6,35/8/12/12,7
Freză pentru nut cu plăcuță amovibilă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 8 - 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 20 - 50 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 103 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 264,54 RON + TVA
(320,10 RON)
CMT Freză pentru nut din carbură de tungsten Z2+1, D=3 - 30; S=8
Integral din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru sculă (D) | 3 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 55 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+1buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM / HW |
Stoc
de la 113,31 RON + TVA
(137,10 RON)
CMT Pânză circulară pentru executat caneluri de 3-6 mm 150x30 Z36
Două lame de tăiere din carbură solidă cu muchie de tăiere pe lateral și în vârf.
| Diametru pânză circulară (D) | 150 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3 - 6 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
Stoc
de la 342,00 RON + TVA
(413,81 RON)
CMT Set freze elicoidale integral din carbură cu eliminare așchii în sus, D=4/6/8/10/12
Datorită spiralelor în sus, ele formează suprafață frumoasă în partea de jos a materialului.
| Diametru sculă (D) | 4/6/8/10/12 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.774,77 RON + TVA
(2.147,48 RON)
CMT Set freze tip deget drept, 5 bucăți, S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți efectua cu ușurință și frumos diverse operații.
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
Stoc Producător
545,56 RON + TVA
(660,13 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 59 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 78 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
766,80 RON + TVA
(927,83 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 98 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 102 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Stoc Producător
1.775,47 RON + TVA
(2.148,31 RON)
CMT Suport pânză de fierăstrău pentru mandrina HSK
Accesoriu ideal pentru routere CNC și centre de prelucrare.
| Diametru sculă (D) | 110 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 40 mm |
| Diametru coadă (S) | HSK mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
Stoc Producător
1.420,30 RON + TVA
(1.718,57 RON)
CMT Xtreme Freză de planare cu cuțite amovibile, S=12
Pentru îmbinări pentru mașini de frezat CNC. Are o îndepărtare rapidă a așchiilor pe o suprafață marePentru îmbinări pentru mașini de frezat CNC. Are o îndepărtare rapidă a așchiilor pe o suprafață mare.
| Diametru sculă (D) | 50,8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 6+3buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
869,46 RON + TVA
(1.052,04 RON)