| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, S=12,7
|
891.512.11
|
|
Stoc Producător
|
610,19 RON + TVA ( 738,33 RON )
|
||
|
CMT Set freză din carbură profil-contraprofil, pentru materiale subțiri, S=8
|
991.012.11
|
|
Stoc Producător
|
610,19 RON + TVA ( 738,33 RON )
|
Descriere
Aceste instrumente sunt concepute pentru proiecte care necesită uși cu grosime redusă a materialului. Utilizați aceste instrumente pentru materiale cu grosimea de 16 mm până la 22 mm și faceți uși mici. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie HW (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 28,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 79,2 mm |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Dimensiune piesă de prelucrat (T1) | 22 mm |
| Rază ( R ) | 4,8 mm |
| Grupa de produse | 8/991 |
Pagină catalog
