| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'C' , S=12,7
|
890.603.11
|
|
Stoc Producător
|
400,64 RON + TVA ( 484,78 RON )
|
||
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'C' , S=12
|
990.603.11
|
|
Stoc Producător
|
344,34 RON + TVA ( 416,65 RON )
|
||
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'B' , S=12,7
|
890.602.11
|
|
Stoc Producător
|
340,75 RON + TVA ( 412,31 RON )
|
||
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'B' , S=12
|
990.602.11
|
|
Stoc Producător
|
340,75 RON + TVA ( 412,31 RON )
|
||
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'A' , S=12,7
|
890.601.11
|
|
Stoc Producător
|
400,64 RON + TVA ( 484,78 RON )
|
||
|
CMT Freză verticală din carbură pentru tăblie, profil 'A' , S=12
|
990.601.11
|
|
Stoc Producător
|
400,64 RON + TVA ( 484,78 RON )
|
Descriere
Tăbliile pentru ușile de mobilier și fronturile de sertare sunt frezate ușor și economic cu instrumentul de frezat vertical superior CMT și o riglă puternică de ghidare de 90 ° pe masa mașinii de frezat. Alegeți stilul dvs. preferat dintre cele mai populare trei profile de tăblie. Putere minimă recomandată pentru router: 1,7 KW. Pot fi utilizate și routere de putere redusă de 1,1 kW, dar vă recomandăm să le limitați la frezări mai scurte și mai puțin adânci. SFATURI DE SIGURANȚĂ: Rigla mesei de frezat trebuie să aibă o înălțime de cel puțin 150 mm. Șuruburile și suporturile cu pene trebuie folosite ori de câte ori este posibil. Pentru siguranță și precizie, cel mai bine este să obțineți o dimensiune finală din trei până la cinci curse. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie HW (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 38 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 38 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76,2 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | A |
| Dimensiune piesă de prelucrat (T1) | 18 mm |
| Grupa de produse | 8/990.6 |
Pagină catalog
