Descriere
Comutare rapidă și ușoară în fluxurile de lucru.
Rindea combinată echipată cu suport de nivelare, îngroșare și găurire.
Parametrii
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 180 mm |
| Dimensiunea cutitelor de rindeluire (LxBXH) | 310 x 30 x 3 mm |
| Modalitatea de deschidere a mesei de îndreptat | deschidere separată a mesei de îndreptat |
| Metoda de reglare a înălțimii mesei de rindeluire la grosime | cu manivelă |
| Viteza de avans | 4,8 m/min |
| Motor | 3 kW |
| Tensiune | 400 V / 3 faze |
| Diametrul arborelui rindelui | 75 mm |
| Viteza arborelui rindelui | 4000 rpm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 310 mm |
| Lungimea totală a mesei de îndreptat | 1285 mm |
| Rigla de îndreptare poate fi înclinată | 0 - 45° |
| Adâncimea maximă de tăiere la îndreptare | 2,5 mm |
| Dimensiunea mesei de îngroșare (L x l) | 310 x 600 mm |
| Diametrul cilindrului retractabil | 40 mm |
| Unitate de foraj pentru găuri lungi | echipament standard |
| Latime maxima gaura | 140 mm |
| Adâncimea maximă a găurii | 85 mm |
| Inaltimea maxima a gaurii | 80 mm |
| Diametrul sculei care poate fi ținută în mandrina | 0 - 16 mm |
| Diametru butuc de aspirare | 100 mm |
| Dimensiune livrare | 135 x 59 x 95 cm |
| Greutate | 332 kg |