03. P+ MJ12-2600II Circular de formatizat 3 kW
P+ MJ12-2600II Circular de formatizat cu lungime de 2600 mm.
Producător:
Model: 200MJ122600II00
Stoc: În curs de livrare
Descriere
Parametrii
Lungime masă mobilă 2600 mm
Lățime masă mobilă 270 mm
Lungime de tăiere 2600 mm
Subansamblu incizor cu acționare cu curea
Diametrul pănziei cu subansamblu incizor D x d = 315 x 30 mm
Diametru pânză pretăietoare D x d = 90 x 20 mm
Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° 100 mm
Grosimea de tăiere (adâncime) la 45 ° 80 mm
Lățime de tăiere cu riglă paralelă 1220 mm
Ridicarea-înclinarea pânzei manual
Motor 3 kW
Tensiune 400 V/50 Hz
Viteza pânzei de ferăstrău 4000 1/min
Viteză pre-tăiere 5800 1/min
Pânza de ferăstrău poate fi înclinată la 90-45° da
Dimensiunea mesei principale 385 x 800 mm
Dimensiune suplimentară pentru masă 440 x 800 mm
Dimensiunea suplimentară a mesei din spate 310 x 500 mm
Dimensiunea mesei de tăiere transversală 680 x 580 mm
Dimensiunea riglei de tăiere transversală 1200 mm
Dimensiunea riglei de tăiere transversală cu telescop 2200 mm
Diametrul aspiratorului de praf pe cadrul mașinii 100 mm
Diametrul butucului extractorului de praf pe capacul de protecție 40 mm
Greutate 356 kg
Dimensiunea ambalajului separat, în cutie de lemn 160 x 80 x 105, 300 x 30 x 30 cm
Echipamentul include practic unelte? Nu
Instalare 5 ore
CMT Pânză circulară pentru tăiere panouri melaminate, materiale neferoase și pvc 230x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
Cod articol producător: 296.230.48M
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
Cod articol producător: 342092212
05. P+ CF2024 cartuș filtrant
Cartuș filtrant pentru aer mai curat, cu filtrare până la un micron!
04. P+ CF2048 cartuș filtrant
08. P+ FM300, exhaustor mobil cu 1 sac
Exhaustor mobil cu un singur sac cu motor de 1,5 kW și capacitate de aspirație de 2500 m3/oră.
06. P+ FM300S, exhaustor mobil cu 2 saci
Exhaustor mobil cu doi saci cu motor de 2,25 kW și capacitate de aspirație de 3900 m3/oră.
05. Tubulatură exhaustare Ø= 100 mm