Descriere
Lățimea de rindeluire de 310 mm este, de asemenea, o alegere potrivită pentru atelierele mai mici. Un capac de protecție reversibil asigură exhaustarea așchiilor în timpul îndreptării și îngroșării.
ACCESORII LA CERERE
Scaun mobil pentru mașină P+ MB700 (200MB7000000000)
Parametrii
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 180 mm |
| Număr cuțite | 3 buc |
| Dimensiunea cutitelor de rindeluire (LxBXH) | 310 x 30 x 3 mm |
| Modalitatea de deschidere a mesei de îndreptat | deschidere separată a mesei de îndreptat |
| Metoda de reglare a înălțimii mesei de rindeluire la grosime | cu manivelă |
| Viteza de avans | 4,8 m/min |
| Motor | 3 kW |
| Tensiune | 400 V / 3 faze |
| Diametrul arborelui rindelui | 75 mm |
| Viteza arborelui rindelui | 4000 rpm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 310 mm |
| Lungimea totală a mesei de îndreptat | 1280 mm |
| Rigla de îndreptare poate fi înclinată | 0 - 45° |
| Adâncimea maximă de tăiere la îndreptare | 2,5 mm |
| Dimensiunea mesei de îngroșare (L x l) | 310 x 600 mm |
| Adâncimea maximă de tăiere pentru îngroșare | 2,5 mm |
| Diametru butuc de aspirare | 100 mm |
| Dimensiune livrare | 135 x 59 x 95 cm |
| Greutate | 227 kg |