Descriere
Cadru metalic robust . Paleta metalică a ventilatorului concepută pentru utilizare intensă. Saci de colectare din nylon și saci cu filtru textil.
| Accesorii opționale | |||
|
P+ Burt CF2024 cartuș filtrant (200CF2024000000). |
|
|
P+ Burt CF2048 cartuș filtrant (200CF2048000000). |
|
P+ sac nylon (397REG820130000) |
|
|
Furtunul flexibil se comandă la cerere (1090100TPU00000) |
Parametrii
| Capacitate de absorbție | 6800 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 4 buc |
| Număr saci de filtrare | 4 buc |
| Configurare exhaustor | mobil |
| Motor | 5,25 kW |
| Diametru conector de extragere | 180 mm |
| Număr conectori de aspirație | 1 buc |
| Numar de piese / diametrul conectorilor distribuitorului | 4 x 100 mm |
| Diametrul paletei ventilatorului | 356 mm |
| Material palete ventilatorului | metal |
| Dimensiune sac de colectare (H x diametru) | 1100 x 500 mm |
| Capacitate depozitare sac de colectare | 0,307 mc |
| Dimensiune sac filtru (H x diametru) | 1200 x 500 mm |
| Dimensiune livrare | 160 x 87 x 71 cm |
| Greutate | 154 kg |


