Descriere
Mașina de aplicat adeziv MH6213C este un echipament robust, ușor de utilizat, potrivit pentru lipire de înaltă calitate.
Adezivul se aplică simultan pe două fețe, jos și sus, folosind 2 role.
După terminarea lucrării, o unitate de curățare motorizată asigură curățarea rolelor de aplicare.
Parametrii
| Lățimea maximă de aplicare a adezivului | 1300 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 80 mm |
| Diametrul rolei de aplicare a adezivului | 185 mm |
| Numărul rolelor de aplicat adeziv | 4 buc |
| Dispunerea rolelor de aplicat adeziv | sus-jos |
| Viteza de avans | 16 m / min |
| Metoda de curățare | manual |
| Greutate | 560 kg |
| Dimensiune ambalaj | 190 x 70 x 145 cm |
| Motor | 0,75 kW |
| Instalare | 2 ore |
| Întreținere anuală recomandată | 1 dată |