04. P+ MJ12-2000II Circular de formatizat 3 kW
P+ MJ12-2000II Circular de formatizat 3 kW cu lungime de tăiere de 2000 mm
Producător:
Model: 200MJ122000II01
Stoc: În curs de livrare
Descriere
Parametrii
Lungime masă mobilă 2000 mm
Lățime masă mobilă 270 mm
Lungime de tăiere 2000 mm
Subansamblu incizor cu acționare cu curea
Diametrul pănziei cu subansamblu incizor D x d = 315 x 30 mm
Diametru pânză pretăietoare D x d = 90 x 20 mm
Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° 100 mm
Grosimea de tăiere (adâncime) la 45 ° 80 mm
Lățime de tăiere cu riglă paralelă 1220 mm
Ridicarea-înclinarea pânzei manual
Motor 3 kW
Tensiune 230 V/50 Hz
Viteza pânzei de ferăstrău 4000 1/min
Viteză pre-tăiere 5800 1/min
Pânza de ferăstrău poate fi înclinată la 90-45° da
Dimensiunea mesei principale 385 x 800 mm
Dimensiune suplimentară pentru masă 440 x 800 mm
Dimensiunea suplimentară a mesei din spate 310 x 500 mm
Dimensiunea mesei de tăiere transversală 680 x 580 mm
Dimensiunea riglei de tăiere transversală 1200 mm
Dimensiunea riglei de tăiere transversală cu telescop 2200 mm
Diametrul aspiratorului de praf pe cadrul mașinii 100 mm
Diametrul butucului extractorului de praf pe capacul de protecție 40 mm
Greutate 310 kg
Dimensiunea ambalajului separat, în cutie de lemn 95 x 80 x 105, 205 x 30 x 35 cm
Echipamentul include practic unelte? Nu
Instalare 3 ore
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
Cod articol producător: 281.096.12M
CMT Inel de reducție, D=30/20x1,4 mm
Cod articol producător: 299.224.00
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
Cod articol producător: 342093031
05. P+ CF2024 cartuș filtrant
Cartuș filtrant pentru aer mai curat, cu filtrare până la un micron!
04. P+ CF2048 cartuș filtrant
08. P+ FM300, exhaustor mobil cu 1 sac
Exhaustor mobil cu un singur sac cu motor de 1,5 kW și capacitate de aspirație de 2500 m3/oră.
06. P+ FM300S, exhaustor mobil cu 2 saci
Exhaustor mobil cu doi saci cu motor de 2,25 kW și capacitate de aspirație de 3900 m3/oră.
05. Tubulatură exhaustare Ø= 100 mm