Descriere
Structura cadrului exhaustorului cu doi saci este realizată din metal, iar paleta ventilatorului de asemenea, din metal pentru o durată de viață mai lungă. Pentru colectarea așchiilor are saci de colectare de naylon, iar sacii de textili asigură filtrarea aerului . Are un sac de colectare mai mare, crescând astfel capacitatea de stocare
| Accesorii opționale | |||
|
P+ Burt CF2024 cartuș filtrant (200CF2024000000). |
|
|
P+ Burt CF2048 cartuș filtrant (200CF2048000000). |
|
P+ sac nylon (397REG820130000) |
|
|
Furtunul flexibil se comandă la cerere |
Parametrii
| Capacitate de absorbție | 3900 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
| Număr saci de filtrare | 2 buc |
| Configurare exhaustor | mobil |
| Motor | 2,25 kW |
| Diametru conector de extragere | 150 mm |
| Număr conectori de aspirație | 1 buc |
| Numar de piese / diametrul conectorilor distribuitorului | 3 x 100 mm |
| Diametru paleta ventilatorului | 305 mm |
| Material palete ventilatorului | metal |
| Dimensiune sac de colectare (H x diametru) | 1250 x 500 mm |
| Capacitate depozitare sac de colectare | 0,43 mc |
| Dimensiune sac filtru (H x diametru) | 850 x 500 mm |
| Dimensiune livrare | 117 x 56 x 57 cm |
| Greutate | 60 kg |


