Descriere
Mașină cu două funcții pentru formatizat și frezat.
Parametrii
| Putere motor circular | 3 kW |
| Turația ax circular | 4050 1 / min |
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Înălțime de tăiere la 45° | 45 mm |
| Înălțime de tăiere la 90° | 65 mm |
| Dimensiune masă circular | 1200 x 8400 mm |
| Lungime de tăiere | 1400 mm |
| Turatie panză pretăietoare | 6300 1 / min |
| Diametru pânză pretăietoare | 80 mm |
| Diametru alezaj pretăietor | 20 mm |
| Putere motor freză | 3 kW |
| Turația ax freză | 3500 / 5500 / 7000 1 / min |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Înălțime utilă ax freză | 130 mm |
| Cursa verticală ax freză | 105 mm |
| Diametru maxim freză | 140 mm |
| Diametru ajustaj de exhaustare | 100/40 mm |
| Greutate | 270 kg |
| Dimensiune de ambalare | 130x94x100 cm |
| Punere în funcțiune | 3,5 h |
Pagină catalog
