Descriere
Fierăstrău circular portabil pentru construcții.
Parametrii
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 254 x 30 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 82 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 45 ° | 60 mm |
| Motor | 1.5 kW |
| Tensiune | 230 V / 50 Hz |
| Viteza pânzei de ferăstrău | 4750 1/min |
| Dimensiunea mesei principale | 635 x 430 mm |
| Dimensiune suplimentară masă | 635 x 1030 mm |
| Lățimea de tăiere cu masă suplimentară | 750 mm |
| Lățimea de tăiere fără masă suplimentară | 150 mm |
| Diametrul extractorului de praf pe cadrul mașinii | 60 mm |
| Greutate | 93 kg |
| Dimensiune ambalaj | 3 cutii per mașină / 80 x 50 x 50, /110 x 15 x 20 / 70 x 80 x 70 cm |
| Echipamentul include practic unelte? | nu |