Descriere
Fierăstrău circular portabil pentru construcții.
Parametrii
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 85 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 45 ° | 60 mm |
| Motor | 2.2 kW |
| Tensiune | 230 V / 50 Hz |
| Viteza pânzei de fierăstrău | 2800 1/min |
| Dimensiunea mesei principale | 550 x 800 mm |
| Dimensiunea suplimentară a mesei | 810 mm |
| Greutate | 48 kg |
| Dimensiune ambalaj | 85 x 60 x 43 cm |
| Echipamentul include practic unelte? | nu |